Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Чорноморський район

Новосільська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 14 70
Самовисування 6 30

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Куліш Ганна Олексіївеа 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, народний театр-студія при відділі культури, керівник
2 2 Логунова Раїса Мартинівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, медичний центр ДП "Мрія" Чорноморнафтогазсервіс, медична сестра
3 3 Соловйова Людмила Василівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Чорноморська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ст., заступник директора з навчально-виховної роботи
4 4 Пліс Надія Павлівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
5 5 Калетинець Лариса Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, районний методичний кабінет відділу освіти Чорноморської РДА, методист
6 6 Большаков Андрій Олексійович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ООО "Сакська водна компанія", майстер
7 7 Скворцова Олена Анатолівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Новосільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник директора з навчально-виховної роботи
8 9 Іванкова Наталія Олександрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Новосільська сільська рада, секретар
9 12 Кирюшкіна Ірина Едуардівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Новосільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., комірник
10 13 Голуб Віталій Володимирович 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, ВАТ "Укртелеком", електромеханик
11 15 Чернявський Сергій Вікторович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
12 17 Давидов Сергій Юрійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Державна інспекція з карантину рослин, начальник управління агропромислового розвитку
13 19 Питкевич Костянтин Юрійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Ремонтна служба транспорту, слюсар
14 20 Піткевич Наталія Василівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Артемівський сільський клуб, завідуюча
Самовисування
1 8 Усеінова Єдає Ісаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
2 10 Мензатов Різа Асанович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
3 11 Кізенко Вадим Митрофанович 14.02.2011 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ДАО "Чорноморнафтогаз", майстер з ремонту свердловин
4 14 Очан Артем Андрійович 15.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
5 16 Мукієнко Ольга Іванівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
6 18 Музафаров Нариман Сулейманович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, "Роздольненьські тепломережі", електрик



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
11 Карманова Ніна Миколаївна Освіта вища, позапартійна, головне управління Державного казначейства, начальник, 04.11.2010 09.11.2010 15.12.2010

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"