Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Совєтський район

Чорноземненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 14 70
Самовисування 5 25
Комуністична партія України 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 5 Сердюк Тетяна Михайлівна 03.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, домосподарка
Партія регіонів
1 1 Гаушкін Валерій Григоріович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, сільськогосподарський виробничий кооператив "Аграрій", агроном
2 2 Пожарна Валентина Анатоліївна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Чорноземненська сільська рада, касир
3 3 Поспєлова Надія Сергіївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Чорноземненська сільська рада, секретар
4 4 Павленко Любов Геннадіївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Чорноземненська загальноосвітня школа, викладач
5 7 Зайцева Надія Василівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Чорноземненська сільська рада, начальник ВУБ
6 8 Комерзан Валентина Василівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Совєтське РПС, завідуюча магазином
7 9 Суркова Тетяна Петрівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Чорноземненська сільська рада, бухгалтер
8 10 Герман Людмила Степанівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СТОВ "Глорія" АС, завідуюча фермой
9 11 Матюх Парасковія Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Роздольненська загальноосвітня школа, викладач
10 13 Макобок Валентина Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ПП "Городиський", завідуючий складом
11 14 Узунбаджах Махсуд Халілович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
12 17 Копаниця Олена Вікторівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, СООО "Альянс", бухгалтер
13 19 Мітіна Світлана Василівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
14 20 Ставицька Ботагоз Мусайбеківна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, фельдшерсько-акушерський пункт с. Дем’янівка, фельдшер
Самовисування
1 6 Галкін Олександр Петрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СПК "Аграрій", зоотехнік
2 12 Рамазанов Решат Ахмедович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 15 Ситько Євгеній Вікторович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсійний фонд України в Совєтському р-ні, спеціаліст
4 16 Чередниченко Олександр Леонтійович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
5 18 Хатіпов Мамет 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП "Хатіпов"



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"