Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Совєтський район

Урожайнівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 14 87,5
Самовисування 2 12,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Кривушко Любов Борисівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Урожайнівська сільська рада, тех. працівник
2 2 Антіпов Олександр Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 3 Афанасьєва Ганна Вікторівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Урожайнівська загальноосвітня школа, вчитель
4 4 Софійчук Володимир Степанович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Урожайнівська загальноосвітня школа, вчитель
5 5 Аджиалієва Вікторія Валеріївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Урожайнівська сільська рада, секретар
6 6 Сальцина Катерина Василівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Урожайнівська сільська рада, спеціалист
7 7 Зюзіна Ольга Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, "Ощадбанк", касир
8 8 Репецька Наталя Василівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
9 10 Домашенко Оксана Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Урожайнівська загальноосвітня школа, вчитель
10 11 Норгелло Стефаніда Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Урожайнівський "СКГ", директор
11 12 Різманов Мурат Тамандарович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
12 13 Каліновський Олег Вячеславович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
13 15 Костильов Олег Борисович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
14 16 Кононенко Світлана Григорівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Урожайнівська сільська рада, секретар
Самовисування
1 9 Пугачова Алла Валентинівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Урожайнівська сільська рада, спеціалист
2 14 Усеїнов Усеїн Куртумерович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, селянське фермерське господарство "Забара", електрик



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"