Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Совєтський район

Іллічівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 16 80
Політична партія "Руська Єдність" 2 10
Комуністична партія України 1 5
Самовисування 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 13 Яроцька Таїсія Дмитрівна 04.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
Партія регіонів
1 1 Козіненко Анжела Анатоліївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, СТОВ "Таврія-Семена", інспектор ВК
2 3 Бекчантаєв Сервер Лєнурович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
3 4 Бауер Олена Василівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Іллічівська сільська рада, начальник ВОС
4 5 Глушкова Валентина Іванівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
5 6 Цибіна Ольга Юріївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Іллічівська сільська рада, касир
6 7 Руденко Валерій Іванович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, підприємство "Маккофе", торговий представник
7 8 Беспалова Лідія Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, будинок культури с. Шахтине, завідуюча
8 9 Руденко Марина Павлівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
9 11 Архипов Сергій Миколайович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
10 12 Карабчук Марина Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Восточенська бібліотека, бібліотекар
11 14 Черняков Юрій Павлович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
12 16 Стокоз Ірина Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, будинок культури с. Надежда, директор
13 17 Пашаєв Мустафа Усеїнович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СТОВ "Таврія-Семена", водій
14 18 Поздеева Надія Олександрівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, будинок культури с. Надежда, художій керівник
15 19 Флягіна Надія Іванівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СТОВ "Таврія-Семена", охоронець
16 20 Наральська Любов Олександрівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СТОВ "Таврія-Семена", робітниця
Політична партія "Руська Єдність"
1 2 Усова Наталія Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Руська Єдність", ПУМП "Адоніс", кухар
2 10 Бєлялов Алім Рустемович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Руська Єдність", Іллічівська загальноосвітня школа, вчитель інформатики
Самовисування
1 15 Сулейманов Нарімар Ніязійович 10.01.2011 Освіта вища, позапартійний, Совєтська ЦРЛ, фельдшер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"