Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Сімферопольський район

Урожайнівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 22
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 22

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 13 59,1
Партія регіонів 5 22,7
Комуністична партія України 4 18,2

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 3 Мироненко Таісія Іллівна 15.07.2013 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонерка
2 5 Вернер Тетяна Ігнатівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
3 13 Палагіна Світлана Петрівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Придніпровська залізнична дорога, робоча
4 21 Мирошниченко Тетяна Андріївна 15.07.2013 Освіта середня, позапартійна, КРЛ ім. Семашка, санітарка
Партія регіонів
1 1 Лошик Євдокія Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Урожайнівська сільська рада, бухгалтер
2 4 Заболотний Віктор Якович 15.07.2013 Освіта вища, член Партії регіонів, АТОВ "Урожайне", директор
3 9 Саморока Валерій Олексійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
4 14 Забара Тетяна Станіславівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, АТОВ "Урожайне", головний бухгалтер
5 15 Михайлова Валентина Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Урожайнівська загальноосвітня школа, вчитель
Самовисування
1 2 Ібраімов Рєдван Абійович 15.07.2013 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПП "Легіон 07", водій
2 6 Смаглій Микола Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 7 Салєдінова Майре 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, дошкільний заклад освіти Урожайнівської сільської ради, директор
4 8 Якубов Сіяр Діляверович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП "Якубов", приватний підприємець
5 10 Дубініна Єлизавета Василівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
6 11 Мамутов Ферат Сейранович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
7 12 Малиневська Тамара Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Урожайнівська загальноосвітня школа, вчитель
8 16 Бекиров Ділявер Енверович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП "Бекиров", приватний підприємець
9 17 Бекіров Фахрі Айдерович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, управління справами Ради міністрів АРК, консультант
10 18 Давлєтов Мутаір Халілович 15.07.2013 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
11 19 Юнусова Ельмира Османівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Урожайнівська сільська рада, секретар
12 20 Булавка Максим Андрійович 15.07.2013 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПП "Сервіс-Торг", директор
13 22 Мустафаєва Сусана Лутфієвна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Урожайнівська сільська рада, фахівець із соціальних питань



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
21 Карпенко Микола Кирилович Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює 02.11.2010 02.11.2010 17.05.2013
Самовисування
2 Ібраімов Ружді Абійович Освіта середня, позапартійний, ПП "Ібраімов" 02.11.2010 02.11.2010 17.05.2013
3 Сефершаєв Рамазан Едемович Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює 02.11.2010 02.11.2010 17.05.2013
4 Ягьяєв Осман Сейранович Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює 02.11.2010 02.11.2010 17.05.2013
18 Сейтумеров Назім Сейтаметович Освіта середня, позапартійний, Урожайнівський будинок культури, акомпаніатор, 02.11.2010 02.11.2010 17.05.2013
20 Ібрагімова Ельвіра Заремівна Освіта середня, позапартійна, Страхова компанія, страховий агент, 02.11.2010 02.11.2010 17.05.2013

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"