Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Сімферопольський район

Трудівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 36
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 36

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 25 69,4
Партія регіонів 10 27,8
Партія "Союз" 1 2,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 3 Салунін Олександр Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
2 4 Горюнов Сергій Якимович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ЧСП"Сягор", керівник
3 5 Сиротюк Євген Васильович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, АТОВ "Сімферопольське", агроном
4 6 Кузьменко Олег Юрійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Клевер", керівник
5 7 Мушкавець Світлана Арташівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, будинок культури с. Трудове, керівник
6 9 Шевченко Людмила Василівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Трудівська сільська рада, головний бухгалтер
7 16 Трунова Інна Василівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Денисівська загальноосвітня школа, заст. Керівника
8 18 Григоренко Марія Семенівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Трудівський ОСТ, спеціаліст
9 19 Довгань Юлія Петрівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, КРУПБ №5, медсестра
10 26 Лашков Григорій Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Партія "Союз"
1 22 Голуб Альона Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ВАТ "Завод Сізакор", економіст
Самовисування
1 1 Іванушкіна Алла Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Денисівська загальноосвітня школа, директор
2 2 Харченко Олена Юріївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПП "Клевер", бухгалтер
3 8 Михайловська Галина Олександрівна 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, Трудівська сільська рада, секретар
4 10 Кичиков Різа Юнусович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
5 11 Тамалак Айдер Лутфійович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", пенсіонер
6 12 Ібраімов Ельдар Шаібович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Геодем", керівник
7 13 Арамян Севак Арсенович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
8 14 Гордєєва Галина Юріївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
9 15 Ткаченко Василь Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, АТОВ "Сімферопольське", заст. Керівника
10 17 Гафаров Сервер Казімовіч 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПППЄК "Современник"
11 20 Чеботарьов Віктор Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фірма "Індекс", консультант
12 21 Губська Ольга Петрівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
13 23 Пархоменко Геннадій Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ОАО "Крименерго"
14 24 Міхін Сергій Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Волков О.С.", водій
15 25 Гуцко Іван Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, підприємство "Анева", комерційний директор
16 27 Слабодяник Олександр Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
17 28 Глобін Олег Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, територіальне виробниче об'єднання "Бутструктура", менеджер
18 29 Джапарова Айше Музафарівна 02.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, КНИГИМ, лаборант
19 30 Діттанов Ділявер Рустамович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
20 31 Муратов Єскендер Едемович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, комерсант
21 32 Аблямітов Ленур Рустемович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
22 33 Мевлюдов Рустем Іззатович 13.06.2011 Освіта вища, позапартійний, ПП "Елегант" приватний підприємець, директор
23 34 Муртазаєв Алі Февзійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
24 35 Ібрагимова Лєніє Різаівна 02.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, тимчасово не працює
25 36 Мустафаєв Едем Умарович 13.06.2011 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Кримфармація", заступник голови



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
33 Халілова Любов Іванівна Освіта вища, позапартійна, пенсіонер 02.11.2010 05.11.2010 14.04.2011
36 Білялова Зера Амитівна Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює 02.11.2010 05.11.2010 14.04.2011

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"