Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Сімферопольський район

Родниківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 24 80
Самовисування 6 20

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Кисіль Ніна Андріївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КП "Родничок", начальник
2 2 Петрова Ніна Григорівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, перша 1-А ДМКО, медична сестра
3 3 Латишева Ірина Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Родниківський учбово-виховний комплекс, вчитель
4 5 Лєбєдєва Тетяна Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Родниківська сільська рада, секретар
5 6 Сімуткіна Наталя Геннадіївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Родниківський учбово-виховний комплекс, вчитель та директор
6 7 Гармашова Тетяна Михайлівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
7 8 Ільченко Валерій Олександрович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, РСП "Кримаерорух", водій
8 9 Медвєдєва Валентина Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ГУ МНС України, провідний фахівець
9 10 Дворяшин Микола Савелійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
10 11 Савочкіна Ірина Григорівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Родниківський НВК, вчитель
11 12 Муслімов Халіл Ескендерович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Родниківська сільська рада, водій
12 14 Умерова Лутфіє Емір 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Родниківська СВА, головний лікар
13 19 Дем’яненко Світлана Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
14 20 Александрова Світлана Яківна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Родниківська лікарська амбулаторія, лікар
15 21 Хлудін Олексій Олександрович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, селище ГРЕС МО 1226, токар
16 22 Садаєва Гульзаде Аблямітівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
17 23 Садаєв Абляміт Іскандарович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Родниківска сільська рада, касир-контролер «Родничок»
18 24 Андрушков Борис Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Кримавіасервіс", заступник начальника транспортного відділу
19 25 Романюк Володимир Володимирович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
20 26 Ревінська Євгенія Василівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Дорбутсервіс", економіст
21 27 Токарєва Людмила Олексіївна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, домогосподарка
22 28 Анодін Олексанр Анатолійович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, фірма "Імперіал", водій
23 29 Мищук Леонід Олексійович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
24 30 Тимошенко Павло Ігорович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ОП "Кримтеплокомуненерго", слюсар по ремонту котельного обладнання
Самовисування
1 4 Іванець Олена Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
2 13 Люманов Рідван Бургадінович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
3 15 Піпіт Зєкєр’я Ескендерович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
4 16 Абляджієв Нурій Нузетович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, РСП "Кримаерорух", інженер-електронік
5 17 Авамілов Ріфат Шавкатович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, КРП "ВПВКГ" м.Сімферополь, машиніст машинних установок
6 18 Еюпов Зєкір’я Веліулайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"