Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Сімферопольський район

Перовська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 34
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 34

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 15 44,1
Самовисування 15 44,1
Комуністична партія України 4 11,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 13 Алексєєв Сергій Станіславович 03.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
2 14 Григорець Наталя Петрівна 03.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, ТОВ “Велес-Крим", завідувач зернотоком
3 24 Рябошапко Галина Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, АТОВ "Южная-Холдінг", зооінженер
4 27 Ярошевська Алевтина Олександрівна 03.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, “Укрпошта" с.Дубки, керівник
Партія регіонів
1 1 Фіцик Володимир Вікторович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КП “Катран", інженер-землевпорядник
2 2 Чистілін Сергій Миронович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
3 4 Пруднікова Світлана Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Міністерство аграрної політики АРК, головний спеціаліст відділу
4 5 Ульяхіна Людмила Анатолівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДКП “Перовський житсервіс", головний бугалтер
5 8 Прокопенко Ганна Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Перовська сільська рада, інспектор
6 9 Макухін Олександр Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП “Онікс-Будсервіс", директор
7 10 Кургінян Ніна Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
8 11 Калінін Володимир Тихонович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ, механік
9 12 Квач Сергій Петрович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, випадкові трудові угоди, слюсар
10 15 Корунець Микола Іванович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Перовська сільська рада, зав.клубом
11 16 Стальмахова Ольга Юріївна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, дошкільний учбовий заклад “Ромашка", машиніст по пранню білизни
12 17 Лучинінова Вера Георгіївна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
13 19 Мазій Антоніна Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
14 22 Мягкий Олег Валерійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, інспекція Держ.технагляду при Раді Міністрів АРК, головний спеціаліст
15 23 Мочалова Оксана Євгеніївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Сімферопольський торгово-кооперативний коледж, викладач
Самовисування
1 3 Кузнецова Надія Ігнатівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
2 6 Акулов Юрій Олександрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ фірма “Руь", заступник голови
3 7 Поставничий Юрій Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗАТ Птахофабрика “Южная", голова правління
4 18 Чупрін Микола Геннадійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
5 20 Прудніков Олександр Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ детективне охоронне агенство “Сандра", старший мобільної групи
6 21 Єремєєв Олег Владиславович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП “Сімферополь", директор
7 25 Кирпиченко Олег Валерійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗАО “Рейстал Плюс", голова правління
8 26 Скрипкін Дмитро Володимирович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
9 28 Чабанов Осман Халілович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
10 29 Ільків Іван Михайлович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
11 30 Матвєєв Борис Вікторович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
12 31 Первушин Володимир Ілліч 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
13 32 Кузін Олег Євгенович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, “Марко ФАРМ" ЛТД, водій-експедитор
14 33 Абібулаєв Сервер Діляверович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ОСН “Український сільський комітет", керівник
15 34 Абляєв Ернест Серверович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, будівельна компанія “Моноліт", завідувач бази



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"