Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Сімферопольський район

Первомайська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 9 45
Комуністична партія України 5 25
Самовисування 4 20
Партія "Союз" 2 10

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 1 Брила Тетяна Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Первомайська загальноосвітня школа, заступник директора
2 5 Криворучко Ганна Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Первомайська сільська рада, фахівець
3 8 Кардаш Надія Анатоліївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Первомайська сільська рада, інспектор з доходів
4 15 Хлебнікова Любов Василівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, дошкільний учбовий заклад "Вішенька", завгосп
5 18 Коваленко Оксана Борисівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
Партія регіонів
1 2 Янковська Тетяна Семенівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Чайкинська загальноосвітня школа, вчитель
2 3 Тараненко Сергій Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ООО АО"Первомайський", агроном
3 4 Пархоменко Лариса Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Первомайська сільська рада, секретар
4 9 Савицька Алла Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Первомайський винзавод, завідуюча магазином-кафе
5 12 Загура Олена Олександрівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Краснянський фельдшерсько-акушерський пункт, фельдшер
6 14 Коба Тетяна Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, КРУ "КліничнаЛікарня ім.М.О. Семашка" м.Сімферополя, санітарка
7 16 Губаль Світлана Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Чайкинський сільський клуб, завідуюча
8 17 Батюта Сергій Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
9 19 Дамадаєва Оксана Олександрівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Чайкинська загальноосвітня школа, вчитель
Партія "Союз"
1 6 Щербань Олена Анатоліївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії "Союз", Гвардійська районна лікарня №1, лікар
2 13 Гудименко Ольга Павлівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії "Союз", ПП "Шестун В.А.", продавець
Самовисування
1 7 Умеров Енвер Алімович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
2 10 Бекірова Ельзара Наріманівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Первомайська сільська рада, фахівець-землевпорядник
3 11 Моторигіна Олена Валеріївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Первомайська сільська рада, діловод
4 20 Сулейманова Наталя Веніамінівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, м.Сімферополь ,Хлібзавод №-1, робоча



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"