Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Сімферопольський район

Новоселівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 16 80
Самовисування 3 15
Партія "Союз" 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Джемакулов Марат Валерійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДП "Агрофірма "Завєтноє", агроном
2 2 Шувалова Анастасія Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Новоселівська сільська рада, інспектор
3 3 Бондаренко Тетяна Іванівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Новоселівська СВА, молодша медсестра
4 4 Бойченко Лілія Юріївна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Новоселівська сільська рада, секретар
5 5 Маркова Наталя Григорівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, КРКПЛ №1, молодша медсестра
6 7 Кухтіна Світлана Тихонівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, КРКПЛ №1, молодша медсестра
7 8 Гончарова Тетяна Афанасіївна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Новоселівська сільська рада, касир
8 9 Стус Тамара Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Новоселівська сільська рада, інспектор ВУС
9 10 Руді Галина Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДП "Агрофірма "Завєтноє", бригадир
10 13 Іпатов Руслан Геннадійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДП "Агрофірма "Завєтноє", начальник гаражу
11 14 Якушев Микола Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Новоселівська загальноосвітня школа I-III ст., завгосп
12 15 Рибачек Інна Михайлівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Новоселівська сільська рада, інспектор
13 16 Халєян Анжеліка Рафіківна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ДП ЦРА №4, фармацевт
14 17 Караванова Віра Федотівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
15 18 Ісмаілов Арсен Нурійович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії "Союз", СТО "Ніссан", автослюсар
16 19 Рясенець Тетяна Вікторівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Новоселівська сільська рада, бухгалтер
Партія "Союз"
1 20 Малінов Олександр Віталійович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії "Союз", ДАК-Інформ, кур’єр
Самовисування
1 6 Мурадасілов Сервер Ягьяйович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Сакське УЕГГ, інженер-механік
2 11 Мамбедалієва Шемсунур Февзіївна 04.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, ПП "Мамбедалієва"
3 12 Суфянов Ернес Сейталійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДП "Агрофірма "Завєтноє", електрик



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"