Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Сімферопольський район

Кольчугинська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 34
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 34

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 20 58,8
Самовисування 11 32,4
Партія "Союз" 3 8,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Глуздань Світлана Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, територіальний реабілітаційний центр, соціальний працівник
2 2 Глухов Олексій Валерійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, "Укртелеком", інженер
3 3 Сівоус Віктор Михайлович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП "Сівоус"
4 4 Шейкін Володимир Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ОАО "Мироновський хліб", водій
5 5 Москаленко Валентина Валеріївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кольчугинська рада, інспектор ВОС
6 6 Озеров Ігор Степанович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ООО "Кроненталь", начальник охорони
7 7 Мухаметшина Альбіна Асхатовна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, філія школи, викладач
8 8 Афоніна Єльміра Тофіківна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, будинок культури, завгосп
9 12 Бойко Ігор Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
10 13 Мінайкін Едуард Юрійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, центр "Кроненталь", голова
11 14 Кабалюк Тетяна Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Кольчугинська рада, інспектор
12 15 Паніна Галина Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Кольчугинська лікарня, дезинфектор
13 16 Давидов Сергій Михайлович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
14 20 Стратійчук Олег Петрович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП "Стратійчук"
15 22 Кісельова Людмила Сергіївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ООО "Віноградний", інженер
16 26 Куку Ділявер 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
17 27 Подолян Віталій Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
18 29 Нищенко Людмила Петрівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, адаптаційний центр, соц.працівник
19 31 Кудинов Микола Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, територіальне медичне об'єднання, опалювач
20 32 Овчиникова Любов Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, адаптаційний центр, соц.працівник
Партія "Союз"
1 17 Кравченко Олена Федорівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії "Союз", ООО "Екохліб", начальник цеху
2 18 Басалай Сергій Григорович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії "Союз", тимчасово не працює
3 19 Бабюк Світлана Юріївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії "Союз", ПП "Бабюк"
Самовисування
1 9 Андруневчин Василь Васильович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії "Союз", ПП "Сегал", зав.гаражом
2 10 Емурлаєв Ферід Халітович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
3 11 Куртсеітов Сейт-Асан 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Сагено"
4 21 Ідрисов Нариман Нурединович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, житлово-комунальне підприємство, інженер
5 23 Ібрагімов Зевжит Шакірович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ООО "Віноградний", охоронець
6 24 Суфянов Ельдар Вінерович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Кольчугинська рада, інспектор
7 25 Ібраїмов Ілімдар Лутфієвич 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Ібраїмов"
8 28 Бекіров Абдураман Бекірович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП "Бекіров"
9 30 Яяєв Едем Ремзійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
10 33 Петренко Анатолій Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
11 34 Зекер’яєв Абдулла Салімович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"