Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Сакський район

Уютненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 12 60
Самовисування 8 40

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Склярова Марія Василівна 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Уютненська загальноосвітня школа, завгосп
2 4 Мошковська Олена Василівна 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, відділення зв’язку, начальник
3 5 Карась Дмитро Григорович 31.10.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
4 6 Шмідт Олена Рашидівна 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Уютненська сільська рада, секретар
5 8 Закриничний Петро Павлович 31.10.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
6 9 Чигир Олександр Іванович 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, санаторій, заступник директора
7 11 Семчук Борис Вікторович 31.10.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ОЛЦ, електомонтер
8 13 Щьоголева Ірина Сергіївна 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватна фірма, менеджер
9 14 Нечепуренко Павло Миколайович 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
10 16 Бігун Олександр Олександрович 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватне підприємство, прораб
11 17 Петрушин Ігор Володимирович 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Іссон", директор
12 19 Тюльпанова Галина Петрівна 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фірма, головний бухгалтер
Самовисування
1 1 Абдулаєва Венера Ленурівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, ДСОЦ "Маяк", бухгалтер
2 3 Потапчук Олександр Дмитрович 14.01.2013 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
3 7 Абдієв Енвер Мустафаєвич 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
4 10 Жураковський Микола Гаврилович 31.10.2010 Освіта середня, позапартійний, приватне підприємство, охоронець
5 12 Аджигельдієва Зухра Алмазівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
6 15 Ісмаілов Бахтіяр Ельдарович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
7 18 Михайлов Сергій Олександрович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, КП, директор
8 20 Міщенко Костянтин Анатолійович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, НЦУІКС, інженер



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
3 Савицький Володимир Вікторович Освіта вища, позапартійний, НЦУІКС, головний інженер, 31.10.2010 16.11.2012

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"