Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Сакський район

Крайненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 11 68,8
Самовисування 5 31,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Буркін Андрій Васильович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВАТ "Крименерго", електрік
2 2 Зіненко Юрій Григорович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Сакське міжрегіональне управління водного господарства, машинист насосної станції
3 6 Бекірова Гульнар Серверівна 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа с. Трудове, директор
4 7 Фіратова Марія Іванівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
5 8 Шаматаев Айдер Османович 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
6 9 Лукашова Зоя Олексіївна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ТОВ "Сакська водна компанія", контролер
7 11 Костецька Антоніна Віталіївна 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
8 12 Хохлова Наталя Михайлівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
9 13 Мамбетов Ленур Енверович 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Крайненська сільська рада, секретар
10 14 Синовець Марія Григорівна 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Крайненська сільська рада, бухгалтер
11 15 Донцов Леонід Миколайович 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фермерське господарство "Сонячна долина", керівник
Самовисування
1 3 Мамбетова Галина Дамирівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт, с.Крайнє, завідуюча
2 4 Сабірджанов Мансур Сулейманович 31.10.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 5 Куртумеров Енвер Шевкетович 31.10.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
4 10 Хохлов Микола Григорович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, відділення електрозв’язку, с.Трудове, електромонтер
5 16 Усеїнов Айдер Серверович 31.10.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"