Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Роздольненський район

Серебрянська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 17 85
Політична партія "Руська Єдність" 2 10
Самовисування 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Маняков Анатолій Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Роздольненське міжрегіональне управління водного господарства, робітник
2 2 Горбенко Анатолій Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, селянське фермерське господарство "Селенга", голова
3 3 Гріщук Раїса Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Роздольненська ветлікарня, ветлікар
4 4 Кохан Світлана Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Серебрянська сільська рада, спеціаліст
5 5 Емурлаєва Гулізара 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Серебрянська сільська рада, секретар
6 6 Тамтура Ніна Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
7 7 Жданова Ольга Анатоліївна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
8 8 Мацуніч Галина Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Серебрянський фельдшерсько-акушерський пункт, завідуюча
9 11 Омарова Зіліха Салімівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Орлівський фельдшерсько-акушерський пункт, завідуюча
10 12 Додух Олексій Іванович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, селянське фермерське господарство "Ельф", голова
11 13 Алексєєва Світлана Борисівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, селянське фермерське господарство "Обрій", голова
12 14 Гладченко Михайло Петрович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
13 15 Боброва Діана Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
14 16 Каракаш Фікрет Усеінович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПСП "Каракаш", голова
15 17 Кікоть Анатолій Павлович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, селянське фермерське господарство "Тетяна", голова
16 19 Подповєдна Наталія Анатоліївна 01.11.2011 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ООО "СПМК - 73", робітник
17 20 Алейнікова Людмила Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Політична партія "Руська Єдність"
1 9 Куклін Олександр Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Руська Єдність", тимчасово не працює
2 10 Азаренкова Надія Анатоліївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Руська Єдність", приватний підприємець, продавець продовольчих товарів
Самовисування
1 18 Московчук Станіслав Миколайович 08.05.2011 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ЧП "Наірі Агро", водій



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"