Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Роздольненський район

Ботанічна сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 11 55
Партія регіонів 6 30
Політична партія "Руська Єдність" 3 15

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Карась Віктор Іванович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПСП "Чернишевське", завгар
2 3 Галанзовська Тетяна Василівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
3 7 Шичкін Юрій Васильович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Роздольненське управління газового господарства, інженер-метролог
4 8 Гречухін Дмитро Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПСП "СКІФ", головний агроном
5 10 Лохматова Тетяна Георгіївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ"Криммолоко", продавець
6 13 Хурсевіч Ольга Борисівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа с.Кумове, вчитель
Політична партія "Руська Єдність"
1 2 Шестаков Олександр Олексійович 01.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Руська Єдність", тимчасово не працює
2 4 Самойленко Галина Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
3 9 Попіль Ірина Валеріївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, КП "Залів", контролер-касір
Самовисування
1 5 Д’яченко Людмила Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, МПП"Агро сервіс"
2 6 Кондратенко Тетяна Євгенівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
3 11 Зубов Олександр Олегович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, РМВУХ, машиніст насосних установок
4 12 Лучкін Віктор Васильович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, РОНО, електросварщік
5 14 Мочкаль Олена Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сильна Україна", СВК "Каркінитський", інспектор відділу кадрів
6 15 Печерських Надія Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", СВК"Каркінитський", товаровед-продавець
7 16 Петренко Олександр Віталійович 01.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, будинок культури, СВК"Каркінитський", завідуючій
8 17 Науменко Лілія Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", СВК "Каркінитський", бригадир МТФ
9 18 Харченко Надія Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", СВК "Каркінитський", головний агроном
10 19 Гаран Олександр Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", СВК "Каркінитський", зоотехнік
11 20 Охремчук Валентина Брониславівна 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", СВК "Каркінитський", головний зоотехнік



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"