Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Первомайський район

Правдівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 15 93,8
Самовисування 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Воробйов Микола Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фермерське господарство "Ксенія-Правда", бригадир-рибовод
2 2 Абдувалієва Олена Анатоліївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, домогосподарка
3 4 Стрижакова Світлана Вікторівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Правдівська сільська рада., спеціаліст ІІ категорії
4 5 Абдувалієва Тетяна Миколаївна 02.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Партії регіонів, Правдівська загальноосвітня школа, вчитель
5 6 Чуприна Людмила Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Правдівська сільська рада, секретар
6 7 Гаран Марія Кирилівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, дошкільний учбовий заклад "Сонечко", вихователь
7 8 Талалова Леся Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Правдівська сільська рада, бухгалтер
8 9 Колесніченко Олена Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Правдівська загальноосвітня школа, вчитель
9 10 Красуцький Віталій Михайлович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Укртелеком Первомайського району, електромонтер
10 11 Дрозд Василь Юрійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Первомайська ЦРЛ, старший фельдшер
11 12 Фухаре Наілє Айдерівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, домогосподарка
12 13 Осєтрова Галина Василівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Матвіївська бібліотека, бібліотекар
13 14 Сухова Галина Леонтіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, СГК "Грузія", бригадир
14 15 Попова Олена Анатоліївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, домогосподарка
15 16 Нестеренко Галина Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Арбузівський СК, завідуюча
Самовисування
1 3 Коплік Віктор Олексійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"