Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Первомайський район

Кормівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 7 43,8
Партія регіонів 6 37,5
Народна Партія 3 18,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 7 Куроєдова Маргаріта Аркадіївна 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Кормівська сільська рада, секретар
2 8 Бередніков Олександр Андрійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , МЧСП “Кресплод", механізатор
3 9 Кравченко Петро Степанович 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , МЧСП “Кресплод", директор
Партія регіонів
1 3 Савко Любов Васілівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПП “Галик", реалізатор
2 6 Овсеюк Світлана Анатоліївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Кормівська сільська рада, бухгалтер
3 10 Нурлаєва Аміде Тотай Османівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Кормівська сільська рада, фахівець у справах молоді та семьї
4 11 Тимощук Олена Веніаминівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, поштове відділення, начальник
5 15 Васін Валерій В’ячеславович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, МКП “Кормівськой комунальник", оператор
6 16 Гордієвич Марія Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Кормівська сільська рада, охоронець
Самовисування
1 1 Зайцева Ірина Олександрівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
2 2 Собчук Григорій Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Кирова", виконроб
3 4 Логвиненко Віктор Леонідович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ООО “Кіїв-Юг-Плюс", директор
4 5 Колбаса Микола Васильович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ "Кирова", водій
5 12 Трошин Геннадій Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Кормівська загальноосвітня школа, директор
6 13 Калькова Галина Власівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ВАТ “Кирова", помічник бригадира
7 14 Грицюк Олексій Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ “Кирова", тракторист



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"