Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Первомайський район

Гришинська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 10 62,5
Самовисування 4 25
Народна Партія 1 6,3
Партія "Союз" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 7 Рижко Світлана Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , тимчасово не працює
Партія регіонів
1 1 Шестакова Ніна Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, СВК "Докучаївський", бухгалтер
2 2 Броницький Юрій Васильович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Гришинська сільська рада, охоронець
3 4 Лесниченко Ольга Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Гришинська сільська рада, спеціаліст
4 5 Березовський Олександр Іванович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Гришинська сільська рада, спеціаліст
5 6 Деревенська Людмила Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Гришинська сільська рада, головний бухгалтер
6 8 Мордухай Людмила Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Гришинська загальноосвітня школа, директор
7 10 Пєнкіна Тетяна Олексіївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
8 13 Завгородній Анатолій Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, СВК "Докучаївський", завгар
9 14 Зозуля Іван Григорович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Фрунзенський будинок культури, художній керівник
10 16 Ляхович Надія Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Гришинська загальноосвітня школа, завгосп
Партія "Союз"
1 3 Головачов Олександр Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії "Союз", водний канал, оператор
Самовисування
1 9 Лопух Світлана Андронікова 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гришинська загальноосвітня школа, вчитель
2 11 Довгаль Володимир Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
3 12 Гладишев Юрій Афанасійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фермерське господарство "Горизонт", фермер
4 15 Островська Любомира Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"