Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Нижньогірський район

Михайлівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 24
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 24

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 22 91,7
Партія регіонів 2 8,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 18 Примак Наталія Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, комунальное підприємство, головний бухгалтер
2 22 Ротар Наталія Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Михайлівська сільська рада, бухгалтер
Самовисування
1 1 Пацула Катерина Омелянівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТОВ "Агрофірма ім.Крупської", комірник
2 2 Балюра Неля Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТОВ "Агрофірма ім.Крупської", єлектрік
3 3 Голоскевич Алла Петрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ТОВ "Агрофірма ім.Крупської", інспектор відділу кадрів
4 4 Захарчук Віра Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
5 5 Одінцова Олена Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, домогосподарка
6 6 Таранова Ларіса Петрівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
7 7 Озерова Олена Ссергіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
8 8 Шумік Галина Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ТОВ "Агрофірма ім.Крупської", бухгалтер
9 9 Горбачьова Марія Петрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , "Агрофірма колгосп ім.Крупської", головний бухгалтер
10 10 Конанчук Володимир Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Михайлівська загальноосвітня школа, слюсар
11 11 Ломака Ірина Дмитрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Михайлівський будинок культури, директор
12 12 Якубенко Світлана Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
13 13 Шищенко Вікторія Вікторівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Михайлівська загальноосвітня школа, вчитель початкових класів
14 14 Таракчієв Ескендер Наріманович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
15 15 Татарінова Надія Веніамінівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Михайлівська загальноосвітня школа, секретар
16 16 Вільгун Наталія Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
17 17 Волобуєва Тетяна Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
18 19 Стефанюк Микола Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
19 20 Жандарова Марина Анатоліївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт, фельдшер
20 21 Вострікова Тетяна Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії "Союз", дитячий садок, помічник вихователя
21 23 Стягайло Олена Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Михайлівська сільська рада, секретар
22 24 Биткова Ніна Євгеніївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії "Союз", фельдшерсько-акушерський пункт с. Кунцево, завідуюча



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"