Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Нижньогірський район

Іванівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Шах Микола Семенович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
2 2 Коломейченко Ірина Антонівна 01.11.2010 Освіта середня, член Соціал-демократичної партії України (об’єднаної), тимчасово не працює
3 3 Шмалюх Андрій Іванович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
4 4 Майборода Євдокія Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
5 5 Палєєва Олена Валентинівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
6 6 Володченко Юлія Сергіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Нижньогірський відділ освіти, завідуюча районним методичним кабінетом
7 7 Шаніна Олена Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Іванівська сільська рада, архіваріус
8 8 Сеттарова Салія Різаївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
9 9 Будко Надія Костантіновна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
10 10 Усєїнов Рефат Абляметовіч 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СО "Дружба", голова
11 11 Шарибкина Маріна Анатольевна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
12 12 Подудалова Наталія Геннадіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Нижньогірський районний суд, консультант
13 13 Богусов Євгеній Євгенійович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
14 14 Мальованчук Олександр Михайлович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, селянське фермерське господарство "Деметра", охоронець
15 15 Авдєєв Валерій Іванович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Іванівський будинок культури, керівник
16 16 Заборіна Людмила Вітальевна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
17 17 Маркова Ірина Борисівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Нижньогірське міжрегіональне управління водного господарства, інженер з підготовки кадрів
18 18 Сухорукова Наталія Олександрівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Іванівська сільська рада, інспектор ВОС
19 19 Волощук Леонід Леонідович 01.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, Кримська гідрометео служба, гідролог
20 20 Волощук Світлана Олександрівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ПП "Волощук", керівник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"