Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Нижньогірський район

Жемчужинська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 93,8
Партія регіонів 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 11 Мігалко Володимир Дмитрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Маторна Наталія Сергіївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Нижньогірський територіальний центр, соціальний робітник
2 2 Гридньова Олена Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Жемчужинська сільська рада, касир
3 3 Лобанов Микола Георгійович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПАТ "Побєда", водій
4 4 Шесталюк Володимир Петрович 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Жемчужинська загальноосвітня школа, завгосп
5 5 Большунова Оксана Юріївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
6 6 Кривонос Олена Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Жемчужинська сільська рада, секретар
7 7 Березанська Тетяна Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Жемчужинська загальноосвітня школа, заступник директора з виховної роботи
8 8 Потапов Вячеслав Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПАТ "Побєда", тракторист
9 9 Лобанов Сергій Георгійович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПАТ "Побєда", бригадир тракторної бригади
10 10 Пшеничнікова Наталія Анатоліївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, КП "Жемчужинський сількомунгосп", головний бухгалтер
11 12 Скороход Надія Анатоліївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, магазин, продавець
12 13 Діденко Наталія Валеріївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пошта, листоноша
13 14 Хотєєва Ольга Григорівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ПАТ "Побєда"
14 15 Хамата Мустафа 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПАТ "Побєда", бригадир тракторної бригади
15 16 Вороніна Марія Анатоліївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ПАТ "Побєда", бригадир бригади



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"