Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Ленінський район

Приозернівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 21
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 21

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 17 81
Самовисування 4 19

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Філіпченко Катерина Григорівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
2 2 Синявська Наталя Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, дошкільний учбовий заклад “Ромашка", вихователь
3 3 Опанасенко Ірина Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Керченська виправна колонія, зав. канцелярії
4 4 Клімовець Володимир Михайлович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Приозернівський комунгосп, тракторист
5 5 Цуканова Галина Миколаївна 09.03.2011 Освіта середня, позапартійна, ДУЗ "Ромашка", завгосп
6 6 Шевель Сергій Григорович 18.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, автобаза №7 м.Керч, механік
7 8 Манукало Світлана Василівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
8 9 Петрачук Микола Михайлович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
9 10 Чорна Людмила Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Приозернівська сільська рада, спеціаліст
10 11 Пащук Ольга Анатоліївна 10.09.2012 Освіта вища, член Партії регіонів, Приозерненська сільська рада, землевпорядник
11 12 Єгорова Галина Юріївна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
12 13 Каржинов Вячеслав Анатолійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ООО “Земля", головний бухгалтер
13 14 Князева Тетяна Михайлівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Приозернівська сільська рада, секретар
14 15 Андрікевич Станіслав Йосипович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, СВК “Приозерне", голова правління
15 18 Аракаєв Рустем Серверович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СВК “Приозерне", водій
16 20 Кузнецов Віктор Дмитрович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
17 21 Самілик Юрій Іванович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Приозернівська амбулаторія, водій
Самовисування
1 7 Задорожний Анатолій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СВК “Приозерне", завгар
2 16 Джанікулова Ельміра Серверівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Приозернівська загальноосвітня школа, вчитель
3 17 Муртазаєва Ельвіра Мунірівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
4 19 Емірасанов Сеітумер Сеітмеметович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
11 Губанов Сергій Михайлович Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець 03.11.2010 03.11.2010 09.07.2012

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"