Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Красноперекопський район

Совхозненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 11 55
Партія регіонів 8 40
Партія "Союз" 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 3 Кісельов Володимир Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
2 7 Видрін Сергій Олексійович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ВАТ "Бромний завод", слюсар-ремонтник
3 8 Тарасенко Геннадій Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "КСЗ", агроном
4 9 Силютіна Галина Василівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Совхозненська сільська рада, секретар
5 12 Лящук Наталя Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, дошкільний учбовий заклад "Дюймовочка", завідуюча
6 18 Козел Сергій Михайлович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, селянське фермерське господарство "Агріс"
7 19 Вакарчук Валентина Федорівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ТОВ "Герої Перекопа", обліковець
8 20 Шишкін Микола Степанович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Партія "Союз"
1 2 Булгакова Валентина Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Совхозненська сільська рада, секретар
Самовисування
1 1 Михайленко Марина Борисівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Красноперекопська РДА, заст. начальника управління освіти та у справах дітей
2 4 Мустафаєва Ділара Зиядинівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
3 5 Гмирянська Ольга Павлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціал-демократичної партії України (об’єднаної), Красноперекопський територіальний центр, завідуючий
4 6 Шишкіна Людмила Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, селянське фермерське господарство "Агріс", старший бухгалтер
5 10 Детиненко Любов Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
6 11 Наківайло Валентина Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
7 13 Тарасенко Оксана Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ПП "Тарасенко"
8 14 Христунова Світлана Анатоліївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Рисовський фельдшерсько-акушерський пункт, завідуюча
9 15 Бабіч Валентина Федорівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Совхозненська сільська рада, оператор котельні
10 16 Сорокоумова Наталя Григорівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Таврічеська сільська бібліотека, бібліотекар
11 17 Ткачук Володимир Іванович 10.01.2011 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"