Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Красноперекопський район

Ішунська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 24
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 24

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 18 75
Самовисування 5 20,8
Політична партія "Руська Єдність" 1 4,2

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 3 Ракова Ольга Вікторівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, СТОВ "Штурм Перекопа", начальник відділу кадрів
2 4 Фарина Василь Георгійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 6 Рогова Вікторія Ілльївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, СТОВ "Штурм Перекопа", табельник
4 7 Руденко Артем Сергійович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СТОВ "Штурм Перекопа", бригадир - рисовод
5 8 Паращенко Наталія Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ішунська сільська рада, секретар
6 9 Вареник Наталія Анатоліївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, дошкільний учбовий заклад "Сонечко", завідуюча
7 10 Монахова Тетяна Сергіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СТОВ "Штурм Перекопа", бухгалтер
8 11 Савчук Василь Борисович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
9 13 Антощук Ольга Володимірівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Ішунська сільська рада, секретар - друкарка
10 14 Руденко Ніна Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, СТОВ "Штурм Перекопа", юрист
11 15 Кардополова Тетяна Степанівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Ішунська сільська рада, інспектор ВУС
12 16 Чупова Людмила Петрівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Ішунська сільська рада, інспектор ВУС
13 17 Бісерова Людмила Борисівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СТОВ "Штурм Перекопа", головний бухгалтер
14 18 Хохлова Катерина Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ішунське комунальне підприємство, контролер
15 19 Компанієць Олександр Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, кооператив, голова
16 20 Дубіна Галина Павлівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Пролетарський клуб, завідуюча
17 21 Авакян Асатур Митушович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кримський "Рибкомбінат", інженер по постачанню
18 23 Семенюк Наталія Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, СТОВ "Штурм Перекопа", зам .головного бухгалтера
Політична партія "Руська Єдність"
1 1 Матковський Валерій Олександрович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ "Кримський содовий завод", водій
Самовисування
1 2 Істоміна Віра Федорівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
2 5 Борідько Олександр Олександрович 01.11.2010 Освіта середня, член "Партії селян", ВАТ "Кримський содовий завод", водій
3 12 Матаєв Зінгур Констянтинович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Красноперекопська "Райагрофірма", газосварщик
4 22 Аблаєва Ділфуза Саіїтівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
5 24 Абдурахманова Гульнара Сейранівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Ішунське комунальне підприємство, контролер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"