Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Красноперекопський район

Іллінська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 12 75
Партія "Союз" 2 12,5
Самовисування 2 12,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Шиловська Людмила Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, СООО "Штурм Перекопа", єкспедитор
2 3 Зворська Валентина Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СООО "Штурм Перекопа", завідуюча складом
3 5 Сахнюк Андрій Йосифович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
4 6 Марчук Олена Леонідівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, СООО "Штурм Перекопа", завідуюча їдальнею
5 7 Матвейчук Євген Юрійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СООО "Штурм Перекопа", механік
6 8 Найдьон Лариса Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Іллінська сільська рада, секретар
7 9 Костюк Олена Анатоліївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, СООО "Штурм Перекопа", бухгалтер
8 10 Остапенко Ганна Касянівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
9 11 Приступа Любов Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, дитячий садок с. Іллінка, няня
10 13 Власенко Олена Вікторівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, СООО "Штурм Перекопа", робоча
11 14 Старчак Андрій Іванович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СООО "Штурм Перекопа", інженер-механік
12 15 Колосовський Леонід Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СООО "Штурм Перекопа", начальник технічного відділу
Партія "Союз"
1 4 Олейник Олексій Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії "Союз", Красноперекопське управління водного господарства, регулювальник рівня води
2 12 Балюк Олександр Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії "Союз", ЗАТ "УКснаб", контролер служби охорони
Самовисування
1 2 Скляров Леонід Анатольович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СООО "Штурм Перекопа", водій
2 16 Сейфетдинова Жевріє Сейтмеметівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Відділ культури, завідуюча клубом с. Курганне



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"