Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Красноперекопський район

Воїнська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 50
Партія регіонів 14 46,7
Партія "Союз" 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Бельченко Лариса Степанівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Воїнська загальноосвітня школа, медична сестра
2 4 Буянова Олена Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Воїнська сільська рада, секретар
3 6 Максмова Галина Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Воїнська сільська рада, спеціаліст
4 8 Кольцова Людмила Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Воїнська загальноосвітня школа, вчитель
5 18 Шевченко Григорій Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Красноперекопська РЕМ, інженер технічного аудиту
6 21 Істомін Іван Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПП “Ісіда 2006", директор
7 22 Марченко Алла Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Воїнська загальноосвітня школа, вчитель
8 24 Кисельов Володимир Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Красноперекопський МВ ГУ МВС, водій
9 25 Вичисенко Ірина Вікторівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПП “Ісіда 2006", головний бухгалтер
10 26 Кубін Іван Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, управління водного господарства, машиніст насосних станцій
11 27 Сокол Тетяна Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
12 28 Машталяр Олексій Анатолійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фермерське господарство “Вікторія", робітник
13 29 Зіберов Олександр Васильович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
14 30 Шамрій Василь Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, селянське фермерське господарство “Олена", робітник
Партія "Союз"
1 1 Дорош Оксана Петрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Воїнська сільська рада, спеціаліст 1 категорії
Самовисування
1 3 Фукала Рустем Музафарович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
2 5 Ганієв Енвер Аметович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
3 7 Топчі Асан Ісмаілович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Воїнська сільська рада, водій
4 9 Касимова Ельміра Ремзіївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Воїнський будинок культури, директор
5 10 Юсупова Ульвіє Меметівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
6 11 Гусейнов Рустем Хайдарлійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
7 12 Есатова Фіруза Рафіківна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Воїнська полікліника, медична сестра
8 13 Бойко Надія Олексіївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СООО “Штурм Перекопа", начальник юридичного відділу
9 14 Яковлева Раїса Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Воїнська загальноосвітня школа, заступник директора з господарської частини
10 15 Емірова Зарема Ільясівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Воїнська поліклініка, медична сестра
11 16 Чернова Марія Анатоліївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Воїнська дільнична лікарня, медична сестра
12 17 Азізов Рустем Еміралієвич 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Красноперекопська ЦМЛ, фельдшер швидкої допомоги
13 19 Заінчковська Лілія Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, дитячий учбовий заклад “Колосок", кухар
14 20 Воробйова Олена Павлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Північно-Кримський комбінат хлібопродуктів, завідуюча лабораторією
15 23 Вашкевич Олена Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, дитячий учбовий заклад “Колосок", вихователь



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"