Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Красногвардійський район

Рівнівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Муратова Людмила Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Рівнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., лаборант
2 2 Пушек Микола Степанович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
3 3 Шкірко Сергій Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СВК "Більшовик", охоронник
4 4 Шевчук Ганна Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Рівнівська сільська рада, бухгалтер
5 5 Феденко Володимир Костянтинович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СВК "Більшовик", головний інженер
6 6 Приходько Микола Васильович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП "Оріон", директор
7 7 Юркевич Світлана Борисівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Рівнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник директора
8 8 Сорока Наталія Адольфівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
9 9 Носова Любов Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, с.Рівне, СВК "Більшовик", завідуюча їдальні
10 10 Ліфанова Ірина Сергіївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Рівнівська сільськаї рада, секретар
11 11 Бухановський Олег Костянтинович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, с.Молочне, СВК "Більшовик", бригадир МТФ
12 12 Максимович Олександр Анатолійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
13 13 Галушко Андрій Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, с.Молочне, СВК "Більшовик", тракторист
14 14 Туляке Рустем Османович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
15 15 Тернова Олена Адольфівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Новомикільський фельдшерсько-акушерський пункт, фельдшер
16 16 Адилов Олександр Нарикович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Кримський психневрологічний інтернат, молодший медичний робітник
17 17 Гамбеєва Тетяна Сергіївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Кримський психневрологічний інтернат, інструктор
18 18 Сагайдак Світлана Геннадіївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, бібліотека с.Некрасове, бібліотекар
19 19 Дем’янов Сергій Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
20 20 Бурмай Сергій Олексійович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Кримський психневрологічний інтернат, електрик



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"