Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Красногвардійський район

Полтавська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 19 95
Політична партія "Руська Єдність" 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія "Руська Єдність"
1 3 Боденкова Олеся Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Руська Єдність", Полтавський будинок культури, художній керівник
Самовисування
1 1 Чернова Валентина Андріївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ПП "Візит", продавец
2 2 Аблякімова Ельміра Усеінівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Полтавська сільська амбулаторія, фельдшер
3 4 Олкінян Давід Михайлович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СП "Октябрське", начальник охорони
4 5 Соловйова Зінаїда Вікторівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, дошкільний навчальний заклад "Горошок", завідуюча
5 6 Камаєв Олексій Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Крам-Агро-Мир", бухгалтер
6 7 Лазаренко Світлана Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Полтавська сільська амбулаторія, фельдшер
7 8 Гоняк Віра Ільківна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, поштове відділеня с.Полтавка, листоноша
8 9 Скрипаль Марія Євгенівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, БМЄУ - 6 м.Сімфе-рополь, сторож
9 10 Кущ Ольга Олексіївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
10 11 Кравченко Олександр Володимирович 03.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Руська Єдність", КПУЖКХ "Полтавчанка", директор
11 12 Косьяненко Леонід Іванович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
12 13 Чорний Василь Сергійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Крим-Агро-Мир", директор
13 14 Зозульський Анатолій Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
14 15 Трусова Галина Олександрівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Полтавська сільська рада, секретар
15 16 Іванов Геннадій Тимофійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
16 17 Тараторкін Микола Тихонович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Баїр", механік
17 18 Ланкіна Ольга Андріївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, дошкільний навчальний заклад "Горошок", сторож
18 19 Глотов Микола Іванович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, підприємство "Декон Крим", комірник
19 20 Казакова Аліє Тальвінівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Комарівка, фельдшер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"