Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Красногвардійський район

Петрівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 36
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 36

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 36 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Николаєнкова Ірина Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Джанкойська філія "Кримсоюздрук", заступник директора
2 2 Царук Валерій Вікторович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, швидка допомога, фельдшер
3 3 Рудой Олег Олександрович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ветеринарна медицина, лікар
4 4 Москаленко Анатолій Михайлович 23.09.2012 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
5 5 Яремова Людмила Михайлівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СТОВ "Дружба народів", інспектор відділу кадрів
6 6 Розвезева Тетяна Гаврилівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Петрівська сільська рада, секретар
7 7 Мороз Олександр Миколайович 25.03.2012 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
8 8 Соколова Валентина Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, член партії "Руський блок", Петрівська загальноосвітня школа №2, вчитель
9 9 Котов Олександр Іванович 03.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, зоопарк, директор
10 10 Горбенко Валентина Вікторівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТОВ "Українська консалтингова компанія", головний бухгалтер
11 11 Шелков Генадій Леонідович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, СТОВ "Дружба народів", завгосп
12 12 Кошова Тетяна Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Петрівська загальноосвітня школа №1, директор
13 13 Чистяков Павло Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
14 14 Шатова Лариса Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Петрівське РТП, товарознавець
15 15 Куделькіна Галина Борисівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Петрівська сільська рада, інспектор військово-обликово столу
16 16 Сидоренко Сергій Леонідович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Петрівське виробниче управління житлово-комунального господарства, інженер механик
17 17 Катаєв Костянтин Юрійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
18 18 Медовник Олександр Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Кримська Фруктова Компанія", начальна відділу постачання
19 19 Столяревський Андрій Анатолійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СТОВ "Дружба народів", головний гідротехник
20 20 Калініченко Олександр Олександрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СТОВ "Дружба народів", механік
21 21 Бурлаков Михайло Михайлович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
22 22 Карандаєва Валентина Федорівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ПП "Україна"
23 23 Салієв Енвер Ібрагимович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, котельня
24 24 Кирилова Алла Євгенівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Красногвардійске ПТУ АПК, майстер
25 25 Матвєєва Наталя Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, сільський клуб, завідувач
26 26 Котлов Євген Валентинович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Петрівське виробниче управління житлово-комунального господарства, механізатор
27 27 Борович Олена Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Красногвардійська ЦРБ
28 28 Нікітіна Марія Михайлівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
29 29 Міхейченков Василь Федорович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, школа, робітник
30 30 Фельдман Валентина Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Руська Єдність", пенсіонер
31 31 Ісаченкова Тетяна Федорівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, АЗС, оператор
32 32 Ковальковська Римма Олександрівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів
33 33 Стольмакова Олена Олексіївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СТОВ "Дружба народів", завідувач складом
34 34 Гребенюк Надія Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, магазин №56, завідувач
35 35 Сайфутдінова Мерзіє 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, бібліотека, бібліотекар
36 36 Мегела Марія Василівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт, молодша медсестра



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
4 Щербак Іван Кирилович Освіта вища, позапартійний, Петрівський дом культури, охоронець, 03.11.2010 03.11.2010 23.09.2012
7 Кутиркіна Людміла Іванівна Освіта середня, член Партії регіонів, дітячий садок "Червона шапочка", завідувач, 03.11.2010 03.11.2010 02.01.2012

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"