Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Красногвардійський район

Найдьонівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Ільїн Олег Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СК "Чапаєва-2", механік
2 2 Баленко Наталя Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Найдьонівська сільська рада, інспектор ВОС
3 3 Петроченко Василь Васильович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фермер
4 4 Зебкова Тетяна Сергіївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії "Русько-Український Союз" (РУСЬ), відділ. соц.- побут. реабіліт. Красн. тер. центру, завідуюча
5 5 Карпенко Володимир Петрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
6 6 Кара Шевкет Аметович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СК "Чапаєва-2", тракторист
7 7 Макарков Олександр Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПСП "Деметра, викон. директор
8 8 Кузьмич Олександр Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СК "Чапаєва-2", інженер - механік
9 9 Прокопченк Юрій Євгенович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПСП "Деметра, керівник цеху
10 10 Шихахмедова Олена Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Найдьонівська сільська рада, секретар
11 11 Савченко Володимир Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фермер
12 12 Семенцов Володимир Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, КФХ "Макарков О.М.", керівник цеху
13 13 Романчук Петро Прохорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Найдьонівська сільська рада, бухгалтер
14 14 Сліпченко Костянтин Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
15 15 Медієв Ахтем Рустемович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Найдьонівська сільська рада, землевпорядник
16 16 Вауліна Галина Анатоліївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, селянське фермерське господарство "Макарков О.М.", агроном



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"