Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Красногвардійський район

Мар'янівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 22
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 22

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 22 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Велішаєв Фермій Зенійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
2 2 Купрієнко Валентина Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, дитячий садок "Радуга", завідуюча
3 3 Чичеріна Надія Адамівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
4 4 Гуров Олександр Геннадійович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ"НИВА АГРО", тракторист
5 5 Антіпіна Тетяна Борисівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, СВК"Аграрний", головний бухгалтер
6 6 Дубіна Валерій Петрович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фермерске господарство, голова
7 7 Булатов Якуб Азизович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ДФАП "Кримтеплокомунєнерго", електрик
8 8 Околіт Юрій Васильович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Державтоінспекція, ст. інспектор
9 9 Чащінова Галина Богданівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, аптека №4 м. Красногвардійська, головний бухгалтер
10 10 Гурська Ніна Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Мар’янівське ЖКХ, бухгалтер
11 11 Бойко Лариса Валеріївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Державтоінспекція, ст. державний інспектор
12 12 Півень Наталя Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Гермес АРК", економіст
13 13 Іванов Микола Павлович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
14 14 Аксакал Марина Олександрівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ПП "Красногвардійський комбікормовий завод", зав. складом
15 15 Горшкова Надія Олексіївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ДД "Кримавтодор", економіст
16 16 Лебедєва Валентина Яківна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Мар’янівська амбулаторія, головний лікар
17 17 Байрамов Максуд Рустемович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДФ АП КТК, майстер участка
18 18 Дитченко Наталя Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ООО "КИВИ АГРО", бухгалтер
19 19 Кретюк Галина Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
20 20 Олійник Микола Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
21 21 Боярська Наталя Василівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
22 22 Куленков Ельдар Анатолійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"