Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Красногвардійський район

Краснознам'янська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 93,8
Партія "Союз" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія "Союз"
1 4 Пивоваренко Сергій Олександрович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії "Союз", Краснознам’янський будинок культури, сторож
Самовисування
1 1 Покотилов Юрій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПП "Покотилов"
2 2 Савченко Світлана Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Краснознаменська сільська рада, землевпорядник
3 3 Горовенко Ганна Андріївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ООО "Краснознаменський", домоуправляюча
4 5 Фірюліна Ольга Геннадіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
5 6 Бондарев Михайло Олексійович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
6 7 Синькова Алла Вікторівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
7 8 Лебедєв Олександр Анатолійович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СОК "Оазис-Озенбаш", голова
8 9 Борщ Анжела Анатоліївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
9 10 Харлампієва Фатіма Борисівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
10 11 Корміна Олена Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Краснознам’янська загальноосвітня школа, оператор міні котельної
11 12 Халілов Ділявер Енверович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
12 13 Зінчук Станіслав Володимирович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Красногвардійський МВГ, оператор
13 14 Кадірова Зера Ебісутовна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, с.Трактове сільський клуб, завідуюча
14 15 Денисенко Зоя Євгеніївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Зерновська загальноосвітня школа, вчитель
15 16 Аджи Решиде Рефатівна 17.04.2011 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
16 Абдулаєв Сервер Рефатович Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює 03.11.2010 17.02.2011

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"