Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Красногвардійський район

Котельниківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 17 94,4
Політична партія "Руська Єдність" 1 5,6

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія "Руська Єдність"
1 11 Черкесова Наталя Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Садикова Зоре Едемівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Котельниківська СОШ, вчитель-логопед
2 2 Абдураімова Мудепіре Ебідарівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Котельниківська сільська рада, землевпорядник
3 3 Пархоменко Людмила Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ООО "Птицекомплекс – Агро", працівник
4 4 Єпонешнікова Ірина Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Котельниківська сільська рада, секретар
5 5 Каплун Світлана Іванівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Котельниківська сільська рада, інспектор ВОС
6 6 Мудрова Галина Анатоліївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
7 7 Корсунський Валерій Вікторович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ООО "Птицекомплекс – Агро", водій
8 8 Червякова Зінаїда Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
9 9 Пинько Марина Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
10 10 Пинько Олексій Олександрович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ООО "Птицекомплекс – Агро", водій
11 12 Юзва Олександр Михайлович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ООО "Мегаполіс – плюс", енергетик
12 13 Балик Анатолій Анатолійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Красногвардійська КУОС, машиніст
13 14 Олкінян Армен Михайлович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Красногвардійська КУОС, машиніст
14 15 Скорецька Зоя Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
15 16 Залізінська Зоя Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Дібрівська бібліотека, завідуча
16 17 Авакян Зограб Максимович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ЧП "Крим – бумага", начальник зміни
17 18 Селюкін Єгор Васильович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фермерське господарство, голова



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"