Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Красногвардійський район

Клепинінська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 22
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 22

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 21 95,5
Комуністична партія України 1 4,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 3 Панасенкова Ніна Петрівна 03.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Самовисування
1 1 Кочеткова Катерина Григорівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Клепинінська загальноосвітня школа, завгосп
2 2 Чиркіна Лідія Василівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
3 4 Горчакова Людмила Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
4 5 Климович Андрій Васильович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Клепинінська сільська рада, бухгалтер
5 6 Нестеренко Інна Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Клепинінська сільська рада, секретар
6 7 Томашов Сергій Вікторович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Кримський інститут АПВ УААН, старший науковий співробітник
7 8 Клімпарська Людмила Олексіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Кримський інститут АПВ УААН, лаборант
8 9 Зіновкіна Надія Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ГПОХ КІАПП, бригадир
9 10 Цейко Світлана Анатоліївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Клепинінська сільська рада, землевпорядник
10 11 Нестеренко Ніна Валер’янівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, перукарня, перукар
11 12 Рюмшина Лілія Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, дитячий садок "Калинка", завідуюча
12 13 Зозуля Валентина Петрівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, КІАПВ УААН, лаборант
13 14 Османова Ельвіна Ісметівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Красногвардійський територіальний центр, соц.робітник
14 15 Дубникова Олена Віталіївна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Яструбівський сільський будинок, завідуюча
15 16 Дворченко Віктор Вікторович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, міжрегіональне управління водного господарства Красногвардійського району, оператор насосної станції
16 17 Аблязізова Надіє Айдерівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
17 18 Канишева Тетяна Георгіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ПП "Бережной", продавець - касир
18 19 Ходцова Ольга Віл’ївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Клепинінська сільська рада, діловод
19 20 Атаманчук Лілія Радімівна 03.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, ПП "Бережной", старший продавець
20 21 Вітюк Алла Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Карпівська загальноосвітня школа, директор
21 22 Бєлялов Ленур Єнверович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, міжрегіональне управління водного господарства, машиніст насосних станцій



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"