Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Красногвардійський район

Калінінська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Скачихін Олександр Павлович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, агроцех №49 ДП "Ілліч-Агро Крим", завідуючий зерноочисним комплексом
2 2 Захарова Любов Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, агроцех №49 ДП "Ілліч-Агро Крим", голова профкому
3 3 Руденко Григорій Михайлович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, агроцех №49 ДП "Ілліч-Агро Крим", бригадир
4 4 Грек Олександра Марківна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
5 5 Солодилов Іван Іванович 26.05.2013 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
6 6 Казак Людмила Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
7 7 Меметов Меджид Муратович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, агроцех №49 ДП "Ілліч-Агро Крим", механізатор
8 8 Курсеітов Гафар Худусович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, агроцех №49 ДП "Ілліч-Агро Крим", начальник служби снабж.
9 9 Сукманова Наталя Олегівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Калінінська сільська бібліотека, завідуюча
10 10 Рижов Олександр Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, агроцех №49 ДП "Ілліч-Агро Крим", механізатор
11 11 Кузьменко Валентина Дмитрівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, агроцех №49 ДП "Ілліч-Агро Крим", бригадир
12 12 Авраменко Володимир Володимирович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, агроцех №49 ДП "Ілліч-Агро Крим", водій
13 13 Лебідь Володимир Павлович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, агроцех №49 ДП "Ілліч-Агро Крим", завідуючий током №2
14 14 Журавель Алла Сергіївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, агроцех №49 ДП "Ілліч-Агро Крим", бригадир
15 15 Ваймачова Ганна Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, агроцех №49 ДП "Ілліч-Агро Донбас" ПАТ "ММК ім. Ілліча", техник по нормуванню праці
16 16 Бекірова Ірина Олександрівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
17 17 Юзвік Марія Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
18 18 Папст Лариса Василівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, агроцех №49 ДП "Ілліч-Агро Крим", діспечер
19 19 Кожемякіна Антоніна Василівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
20 20 Кравченко Ольга Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, агроцех №49 ДП "Ілліч-Агро Крим", охоронець



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
5 Коваль Ніна Олексіївна Освіта середня, позапартійна, ДП "Ілліч-АгроКрим", секретар, 03.11.2010 03.11.2010 28.03.2013

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"