Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Красногвардійський район

Амурська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Коломієць Надія Павлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
2 2 Федорова Олена Олександрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Амурська сільська рада, інспектор військово – облікового стола
3 3 Кулешова Тамара Василівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, УВК №1, вчитель
4 4 Браток Тетяна Адамівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
5 5 Ревука Наталя Вячеславівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Амурська сільська рада, землевпорядник
6 6 Ольховик Володимир Андрійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, фермерське підприємство "Ольховик", зосновник
7 7 Плющ Віктор Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, підприємець
8 8 Коваленко Євгенія Степанівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
9 9 Малишев Віктор Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
10 10 Джевдетов Ділявер Енверович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
11 11 Едемова Ліля Діляверівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Амурська сільська рада, спеціаліст
12 12 Рамазанов Нозим Саматович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, підприємець
13 13 Чакалов Автанділ Феодосович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ СГП "Октябрьский інкубатор", генеральний директор
14 14 Деркач Василь Васильович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, фермер
15 15 Мельникова Світлана Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Новоолексіївка, фельдшер
16 16 Акієв Ділявер Зекер’яєвич 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Юридичний Консалтінг Центр", директор
17 17 Качура Володимир Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Рось – Агро", керівник
18 18 Жижко Геннадій Володимирович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, підприємець
19 19 Шидловський Анатолій Іванович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ООО АФ "Новозуївська", охоронець
20 20 Османов Бекташ Муратович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПП "Крим – ліс", майстер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"