Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Кіровський район

Золотополенська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 24
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 24

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 11 45,8
Партія регіонів 7 29,2
Комуністична партія України 6 25

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 2 Аніченко Микола Сергійович 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
2 3 Пікельник Тимофій Борисович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
3 4 Хомяк Станіслав Іванович 04.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
4 5 Положинська Ганна Леонідівна 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, ТОВ "Перлина", технолог – винороб
5 7 Зінчук Олена Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
6 20 Петров Леонід Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Золотополенська загальноосвітня школа, вчитель
Партія регіонів
1 1 Романик Людмила Василівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Золотополенська пошта, листоноша
2 13 Родіна Раїса Петрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Золотополенська філіяї КРТНЗ БПТУСТП, секретар
3 14 Кобзева Олена Віталіївна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Золотополенська сільська рада, секретар
4 19 Волохін Олександр Іванович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
5 21 Пирч Валентина Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
6 22 Лемешкіна Валентина Юріївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ЖСК Золотополенської сільської ради, касир
7 23 Тіщенко Лідія Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
Самовисування
1 6 Ахтемов Шаіб Шабаєвич 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
2 8 Алієв Усеїн Маметович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
3 9 Скрипкіна Олена Іванівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Золотополенська сільська рада, інспектор ВУС
4 10 Усєінов Юнус Асанович 15.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
5 11 Кожинов Владислав Валентинович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії "Союз", тимчасово не працює
6 12 Шикер Раїса Іванівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії "Союз", Золотополенський дитсадок "Теремок", вихователь
7 15 Самойленко Зінаїда Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Золотополенська школа, завгосп
8 16 Захарова Світлана Вікторівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії "Союз", Золотополенська загальноосвітня школа, вчитель
9 17 Пашала Таір Сетарович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
10 18 Налісник Володимир Богданович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВАТ „Золоте Поле”
11 24 Заставьський Олександр Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"