Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Джанкойський район

Побєдненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 19 95
Самовисування 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Кулик Юрій Антонович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
2 2 Слесаренко Тетяна Дмитрівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Побєдненська сільська рада, тимчасово працює соціальним робітником по оформленню субсидій
3 3 Почечуєва Любов Вікторівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, стаціонарне відділення для постійного проживання пенсіонерів с.Побєдне, медична сестра
4 4 Джабраілова Зінаїда Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, будинок культури в с.Нове Життя, художній керівник
5 5 Андронович Віктор Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СКП "Побєдне", головний інженер
6 6 Шкоденко Людмила Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Побєдненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
7 7 Сосєдова Яніна Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Побєдненська сільська рада, секретар виконкому
8 8 Грущенко Віталій Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СВК "КАТП "Джанкой", головний інженер-енергетик
9 9 Білик Лілія Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
10 10 Білик Наталя Валеріївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Побдненська сільська рада, спеціаліст-землевпорядник
11 11 Бритвіна Марина Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Побєдненська сільська рада, бухгалтер бюджетних установ
12 12 Карєєва Тетяна Борисівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Побєдненська сільська бібліотека, завідуюча
13 13 Мосейко Тарас Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, СКП "Побєдне", директор
14 14 Гілевич Сергій Анатолійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
15 15 Андрійчук Ірина Анатоліївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Побєдненська сільська рада, інспектор з управління об’єктами комунальної власності
16 16 Пташинська Неля Леонідівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Побєдненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
17 17 Аджикелямова Едібе Марленівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Побєдненська сільська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, лікар
18 19 Фатєєва Олена Олексіївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Побєдненська сільська рада, секретар виконкому
19 20 Чернікова Руфіна Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Побєдненська сільська рада, завідуюча військово-облікового бюро
Самовисування
1 18 Даниленко Сергій Петрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СВК "КАТП "Джанкой", головний інженер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"