Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Джанкойський район

Маслівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 19 95
Самовисування 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Перець Антоніна Петрівна 09.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ООО "Обрій", головний бухгалтер
2 2 Борисенко Алла Миколаївна 09.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ООО "Обрій", бухгалтер-касир
3 3 Бекіров Арсен Редванович 09.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ООО "Обрій", завідуючий гаражом
4 4 Дмитренко Анатолій Павлович 09.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ООО "Обрій", головний агроном
5 5 Остапенко Олена Миколаївна 09.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Джанкойский ГРО ГУ, кримінально-виконавча інспекція, інспектор
6 6 Струтовський Володимир Олександрович 09.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ООО "Обрій", гідротехник
7 7 Кокчеєва Лутфіє Февзіївна 09.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Маслівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
8 8 Крижановський Юрій Миколайович 09.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Агротехнологія", агроном
9 9 Свібович Степан Олександрович 09.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, "Кримгазстрой", водій
10 10 Крижанівська Галина Анатоліївна 09.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Маслівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., бібліотекар
11 11 Денисенко Валентина Миколаївна 09.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Маслівська сільська рада, секретар
12 12 Карташова Галина Юріївна 09.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Маслівська сільська рада, касир
13 13 Перець Валентин Вікторович 09.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ООО "Обрій", бригадир
14 14 Корольова Лютфіє Аліївна 09.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Маслівська амбулаторія ЗПСМ, головний лікар
15 15 Михасик Світлана Миколаївна 09.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фельдшерсько-акушерський пункт с. Комсомольське., завідуюча
16 16 Яремчук Руслан Миколайович 09.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
17 17 Комаровський Василь Миколайович 09.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
18 18 Ібріш Таміла Рахманаліївна 09.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, сільська бібліотека, бібліотекар
19 19 Галета Валентина Михайлівна 09.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ООО "Обрій", зоотехнік
Самовисування
1 20 Абдураймов Рустем Ібришович 09.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"