Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Джанкойський район

Єрмаківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 17 85
Самовисування 3 15

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Мустафаєва Адіка 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, територіального центру обслуговування, с. Солоне Озеро, соціальний працівник
2 2 Богомаз Ольга Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Єрмаковський учбово-виховний комбінат, заступник директора
3 3 Філіппова Любов Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
4 4 Бучков Микола Борисович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ст. Джанкой, путієць
5 5 Лісовська Римма Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт, с. Солоне Озеро, завідуюча
6 6 Луньов Ігор Миколайович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
7 7 Даллакян Гурген Мішаі 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
8 8 Шихаметова Світлана Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Єрмаковський учбово-виховний комбінат, прибиральниця
9 9 Баранова Алла Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Єрмаковська сільська рада, секретар
10 12 Суханек Ніна Павлівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Солоноозерський інтернат людей похилого віку, секретар
11 13 Якушева Антоніна Вікторівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
12 14 Процюк Неля Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
13 15 Приходько Дмитро Геннадійович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, “Агро-комунсервіс", електрик
14 16 Скатькова Ірина Іванівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, фельдшерсько-акушерський пункт с. Придорожнє, медична сестра
15 17 Кіліна Ольга Олександрівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ “Артекс-Агро Ніва", обліковець тракторної бригади
16 18 Савицький Ігор Цезаревич 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Стовповська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., сторож
17 19 Бушуєва Лілія Михайлівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТОВ “Артекс-Агро Ніва", економіст
Самовисування
1 10 Фоменко Лариса Василівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії "Союз", Єрмаковська сільська рада, спеціаліст юрист
2 11 Лавринюк Віктор Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії "Союз", Єрмаковська сільська рада, спеціаліст по земельним питанням
3 20 Радчук Тетяна Вікторівна 14.06.2011 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
20 Василенко Людмила Іванівна Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер 04.11.2010 04.11.2010 13.04.2011

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"