Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Бахчисарайський район

Углівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 18 90
Партія регіонів 2 10

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 9 Сопов Віталій Васильович 10.04.2012 Освіта середня, член Партії регіонів, ПРАТ "Агрофирма Черноморец", охоронець
2 14 Шуклін Микола Миколайович 10.04.2012 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
Самовисування
1 1 Новіков Віктор Федорович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗАСТ АФ "Чорноморець"
2 2 Швець Оксана Миколаївна 01.08.2011 Освіта вища, позапартійна, Углівська сільська рада, бухгалтер
3 3 Черепова Галина Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
4 4 Едуардов Володимир Володимирович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
5 5 Братчиков Василь Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Углівська загальноосвітня школа, вчитель
6 6 Козак Алла Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна
7 7 Асанов Енвер Субійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
8 8 Мамєнкова Зінаїда Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, відділення зв язку с.Углове
9 10 Муждабаєв Ігор Олегович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ"Фермер ЛТД", заступник ген.директора
10 11 Мамадаліїв Ісмаіл 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, КГ в с.Углове, лінейний майстер водопостачання
11 12 Халікова Мунєвер Тейфуківна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
12 13 Корбакова Антоніна Федорівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ЗАСТ АФ "Чорноморець"
13 15 Андрійович Степан Яремович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
14 16 Чугуров Олександр Павлович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний
15 17 Кисельова Єсенія Костянтинівна 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, ЗАСТ АФ "Чорноморець", бригадир
16 18 Радько Юлія Юріївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна
17 19 Приходько Ірина Єгорівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
18 20 Воробьйова Валентина Опанасівна 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, ЗАСТ АФ "Чорноморець"



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
2 Логвіновський Ігор Миколайович Освіта вища, позапартійний, ЗАСТ АФ "Чорноморець" 04.11.2010 05.11.2010 26.05.2011 неможливість виконувати обов’язки депутата (заява)
9 Черновол Лариса Володимирівна Освіта середня спеціальна, позапартійна, Углівська сільська рада, головний бухгалтер, 04.11.2010 04.11.2010 14.02.2012
14 Каминіна Валентина Олександрівна Освіта середня спеціальна, позапартійна, Углівська сільська рада, секретар, 04.11.2010 04.11.2010 14.02.2012

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"