Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Бахчисарайський район

Плодівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 75
Партія регіонів 4 20
Комуністична партія України 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 15 Самойленко Ірина Районгольдівна 05.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
Партія регіонів
1 3 Ананьєв Миколай Вікторович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
2 12 Токарева Марія Георгіївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Дубровский фельдшерсько-акушерський пункт, заступник
3 17 Євтушенко Тетяна Степанівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
4 19 Боровик Олена Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, с/з "Плодове", робоча
Самовисування
1 1 Радченко Григорій Іванович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, с/з "Плодове", сторож
2 2 Кудинова Галина Олександрівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, с/з "Плодове", бухгалтер ЖКХ
3 4 Абдураманов Куртмемет 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, с/з "Плодове", агроном - полевод
4 5 Абібуллаєв Бекір Якубович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, телерадіокомпания г.Севастополь, асистент оператора
5 6 Хиясідінов Куртвєли 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
6 7 Урайкина Ольга Вікторівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ПП “Кириченко Е.И.", продавец
7 8 Максименко Віктория Вікторівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, в/ч А3666-11, начальник медпункта
8 9 Бекіров Сеітжеліл Сейтмеметович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
9 10 Мосенцева Тетяна Григорівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, с/з "Плодове", робоча
10 11 Рижман Миколай Миколайович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, с/з "Плодове", бригадир
11 13 Андреева Наталя Вікторівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, с/з "Плодове", зав. лабораторією
12 14 Защук Олександра Єфремівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
13 16 Муродосилова Гульнар Зебіївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
14 18 Мустафаєва Айше Фахріївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Плодовська загальноосвітня школа, вчитель
15 20 Умеров Енвер Бекірович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"