Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Бахчисарайський район

Каштанівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Комуністична партія України 10 50
Партія регіонів 5 25
Самовисування 5 25

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 3 Бедаш Виталій Вікторович 03.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
2 4 Риженко Юлія Сергіївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ЗАТ "Бурлюк", економіст
3 6 Карімова Ленара Мідатівна 03.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, ПП "Нікітін", бухгалтер
4 9 Бу’янська Жанна Борисівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, відділеня зв’язку, начальник
5 10 Дубин Анатолій Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СЗАТ "Крим-Аромат", агроном
6 11 Лойко Андрій Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
7 12 Кульшова Наталя Олександрівна 03.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
8 14 Кузнєцова Валентина Олександрівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Каштанівська сільська рада, начальник ВУС
9 16 Надєіна Катерина Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Бахчисарайський учбово-виховний комплекс "Школа-гімназія №3", вчитель
10 17 Подкуйко Дмитро Олександрович 27.12.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, приватний підприємець
Партія регіонів
1 1 Карпюк Валерій Вікторович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ЗАТ "Бурлюк", водій
2 5 Фоліна Ніна Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
3 8 Ширяєва Олена Ігнатіївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Каштанівська загальноосвітня школа, завгосп
4 15 Часовникова Марина Василівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, дошкільний учбовий заклад "Золотой петушок", вихователь
5 20 Пряхін Володимир Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кримська фруктова компанія, механік
Самовисування
1 2 Куроєд Андрій Павлович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, КРП "ППВКГ м. Бахчисарай", інженер ОП
2 7 Рамазанов Ескендер Сейтаблайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний
3 13 Подкуйко Ярина Леонідівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ЗАТ "Бурлюк", головний бухгалтер
4 18 Голубєва Поліна Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ЗАТ "Бурлюк", начальник цеху
5 19 Книр Наталя Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватне підприємство



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
17 Примуш Наталя Іванівна Освіта вища, член Партії регіонів, Каштанівська сільська рада, секретар, 03.11.2010 09.11.2010

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"