Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Бахчисарайський район

Залізничненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Ірікова Жанна Георгіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, бібліотека, бібліотекарь
2 2 Бондарев Володимир Вітальович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
3 3 Умеров Мирабадін Ситяг’яевич 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
4 4 Лебедєв Євгеній Олексійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ПП "ЖКХ"
5 5 Темиркаяєв Мустафа Едемович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
6 6 Фоголь Анатолій Петрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, МХВХ, механік
7 7 Лагутіна Олена Вікторівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, УТСЗН
8 8 Мірхаликова Ленура Енверівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, , пакувальник
9 9 Сейтбелялова Айше Ганіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
10 10 Сафетова Зібіде Аблязівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ЦРЛ, медсестра
11 11 Кулагін Олександр Сергійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, торговий дім "Мегаполіс", торговий агент
12 12 Булавка Альона Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, державна нотаріальна контора, юрист
13 13 Рамазанов Якуб Ібрагімов 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, "Строитель", "Еда","Бізнес", бухгалтер
14 14 Колкунова Ірина Олександрівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
15 15 Ізмаілов Сабіт Садикович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
16 16 Лебедєва Тамара Францівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, сільська рада, секретар
17 17 Юр’єв Георгій Вікторович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
18 18 Сулейманова Зарема Серверовна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ПП "Велилулаев", реалізатор
19 19 Сейтаблаєва Діляра Наріманівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, сільська рада, бухгалтер
20 20 Назлимов Ібріш Аметович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"