Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Бахчисарайський район

Долинненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 24
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 24

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 83,3
Партія регіонів 4 16,7

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Хекало Ганна Олексіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ЗАО "КВКЗ" м. Бахчисарай, начальник цеху розливу
2 12 Настюха Надія Василівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Долинненська сільська рада, секретар адмінкомісії
3 19 Кравченко Тетяна Олексіївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
4 22 Псевкіна Тетяна Валетинівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Долинненська сільська рада, секретар
Самовисування
1 1 Крук Анатолій Васильович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, КП "Качинський оазіс", директор
2 3 Ваджипов Ідріс Зейтулаійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
3 4 Халілова Лілія Рефатівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
4 5 Алієв Темур Ібрагимович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
5 6 Сейтмеметов Наріман Рустемович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
6 7 Васильєва Людмила Данилівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
7 8 Позня Людмила Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
8 9 Січкова Людмила Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
9 10 Ісаєв Сергій Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПАО "Бахчисарайський комбінат", диспетчер
10 11 Шутова Ольга Тріфонівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ЛВЧД-11, провідник
11 13 Ястреб Тетяна Петрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, залізниця, провідник
12 14 Зєйнєдінова Гульнара Юсуфівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
13 15 Загребаєва Надія Олексіївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
14 16 Смірнова Наталя Сергіївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, КП "Качинський оазіс", контролер
15 17 Лугачьова Анжелика Леонідівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, державне управління юстиції м. Севастополь, заступник начальнику відділу
16 18 Аблялімов Арсен Юсуфович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
17 20 Псевкін Геннадій Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
18 21 Донець Ганна Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Долинненська сільська рада, діловод
19 23 Адживапов Мурат Нєджєпович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
20 24 Куку Алімє Абдулаївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"