Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Бахчисарайський район

Голубинська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 14 70
Партія регіонів 4 20
Комуністична партія України 2 10

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 15 Даніленко Любов Кузьмівна 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
2 16 Стиров Іван Фролович 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, підприємство "Вегніса", с. Холмівка, охоронець
Партія регіонів
1 11 Парлюк Андрій Євгенович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Соколинський фельдшерсько-акушерський пункт, фельдшер
2 13 Бугулова Валентина Дмитрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Соколинський психоневрологічний інтернат, комірник
3 14 Лазарева Лєнура Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Соколинський психоневрологічний інтернат, фельдшер
4 17 Маркова Валентина Василівна 02.11.2010 Освіта інші види освіти, член Партії регіонів, пенсіонер
Самовисування
1 1 Алексєєнко Галина Юріївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Голубинська сільська рада, секретар
2 2 Кравчук Ганна Сергіївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, СООО "Ароматний", бухгалтер
3 3 Мусладінов Ділявер Асанович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватне підприємство
4 4 Омелянчук Марія Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
5 5 Бобкова Вікторія Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
6 6 Аблясов Зія Зоідович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
7 7 Кушнеренко Валерій Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Соколинський психоневрологічний інтернат, інженер по охороні праці
8 8 Скородумов Василь Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, , будівельник
9 9 Самієва Фатімахон Мамірівна 15.04.2013 позапартійна, Голубинська сільська рада, діловод
10 10 Сеітаблаєв Ельдар Тагірович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
11 12 Руденко Людмила Миколаївна 15.04.2013 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
12 18 Голубєв Володимир Іванович 02.11.2010 Освіта інші види освіти, позапартійний, приватнефермерське господарство, руководитель фермерського господарства
13 19 Алієва Еміне Сеітбатталівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Голубинська загальноосвітня школа, бібліотекар
14 20 Люманов Різа Абібуллайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
12 Ситнікова Людмила Анатоліївна Освіта вища, позапартійна, пенсіонер 02.11.2010 02.11.2010 13.02.2013
Самовисування
9 Голіков Євген Сергійович Освіта середня, позапартійний, Соколинський психоневрологічний інтернат, водій, 02.11.2010 02.11.2010 13.02.2013

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"