Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Бахчисарайський район

Вілінська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 25 83,3
Партія регіонів 3 10
Комуністична партія України 2 6,7

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 3 Єрмаков Євген Валерійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДП Агрофірма "Магарач", інженер-програмист
2 14 Кобзарь Людмила Леонідівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Вілінська загальноосвітня школа №1, вчитель
Партія регіонів
1 2 Потапов Вадим Іванович 14.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ПП Шабанов, менеджер
2 6 Ткачук Світлана Олександрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
3 21 Громов Михайло Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Самовисування
1 1 Коссов Володимир Євгенійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДП Агрофірма "Магарач", юрисконсульт
2 4 Рязанов Іван Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, МПП "Єлена", заступник начальника відділу маркетингу
3 5 Клейман Людмила Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, Пісчанівська сільрада, інспектор ВУС
4 7 Хатіп Енвер Мустафайо 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
5 8 Еміров Рефат Юсуфович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
6 9 Сеніч Віктор Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
7 10 Мєнвапов Едем Енвєрович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
8 11 Амєтов Сабрі Давлатович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, комунальне підприємство "Віліне", директор
9 12 Агекян Лєвон Шаваспович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
10 13 Губський Андій Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
11 15 Амзаєв Арсен Асаннович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
12 16 Шемшедінов Зіядін Люманович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
13 17 Лагно Василь Андрійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДП Агрофірма "Магарач", бригадир
14 18 Ібрагімов Ібрагім Ісмаілович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
15 19 Халілов Русфет Сейтмемето 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "СБО-Сервіс", охоронець
16 20 Асанов Асан Дляверович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
17 22 Чайка Руслан Федорович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, в/ч 4474, заступник командира
18 23 Данюк Олександр Володимиро 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Вілінська дільнична лікарня, врач-рентгенолог
19 24 Османов Фемі Февзійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, інвалід 2 групи
20 25 Єрьоменко Володимир Георгійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ДП Агрофірма "Магарач", керівник дільниці
21 26 Ісмаілов Рідван Шамілевич 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
22 27 Нєбієва Оксана Анатоліївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Вілінська дільнична лікарня, лікар-терапевт
23 28 Нікітін Юрій Андрійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, комунальне підприємство "Віліне", головний інженер
24 29 Щепкіна Віра Федорівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, агрофірма "Крим", інспектор відділу кадррів
25 30 Асанов Талят Руджійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"