Результати виборів депутатів ради

 м.Севастополь Балаклавський район

Тернівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Народна Партія 6 37,5
Партія регіонів 4 25
Комуністична партія України 2 12,5
Народно-демократична партія (НДП) 2 12,5
Політична партія "Сильна Україна" 1 6,3
Самовисування 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 2 Стоцький Микола Костянтинович 03.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Газорозподільна станція, черговий оператор
2 11 Потапов Володимир Петрович 03.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Народна Партія
1 1 Мамутдінов Енвер Талятович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Мусульманська релегійна община "Азіз", голова
2 10 Шафран Василь Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Тернівське лісництво Севастопольського лісгоспу, лісничий
3 12 Строєв Сергій Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Тернівська амбулаторія міської лікарні №9, дільничний лікарь
4 13 Яремчук Сергій Степанович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, КПС "Пам’ять Леніна", голова правління
5 14 Сулейманов Талят Сейдаметович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Ревізійна комісія Курултая, член ревізійної комісії
6 16 Гасюк Костянтин Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Созідатель", головний енергетік
Народно-демократична партія (НДП)
1 5 Прокопенко Микола Юрійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ССВК "Горний", голова
2 6 Лунгу Галина Яківна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
Партія регіонів
1 3 Пеліх Тетяна Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Полякова", продавець
2 4 Цикова Наталія Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, загальноосвітня школа №59, секретарь
3 7 Тіпцова Нелля Семенівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Тернівська сільська рада, секретар
4 8 Рубанова Тетяна Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Тернівська сільська рада, керуюча справами
Політична партія "Сильна Україна"
1 15 Шевченко Катерина Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
Самовисування
1 9 Плотніков Микола Олексійович 03.11.2010 Освіта середня, член Прогресивної соціалістичної партії України, в/ч 13189 РФ



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"