Результати виборів депутатів ради

 м.Севастополь Балаклавський район

Орлинівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Народна Партія 15 50
Партія регіонів 7 23,3
Самовисування 5 16,7
Комуністична партія України 3 10

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 4 Міхіна Галина Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, загальноосвітня школа №47, заступник директора
2 16 Кривчун Павло Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Орлинівський центр культури та дозвіл ля, завідувач клубом
3 22 Козлов Олександр Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, ЧП "Медсанит, начальник отряду
Народна Партія
1 1 Скоробреха Сергій Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ДП "СДЛГ", лісничий
2 6 Коляда Олена Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Орлинівська дільнична лікарня, заступник головного лікаря по адміністративно-господарської частини
3 9 Боярська Лариса Павлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Орлинівська дільнична лікарня, медичний реєстратор
4 10 Голубов Едуард Юрійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
5 11 Вергун Зоя Костянтинівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Аптека №6 с.Орлине, завідувач
6 12 Белград Наталія Петрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
7 18 Аскяров Саяд Зіяддін-огли 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
8 19 Пахомов Юрій Павлович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
9 21 Мехтієв Фарман Нуфді-огли 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
10 24 Шаповалов Сергій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, продюсерська діяльність
11 25 Шматов Анатолій Григорійович 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ДП "СДЛМГ, лісничий
12 26 Назаров Євгеній Олександрович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП "Інстал-Сервіс", заступник директора
13 27 Новиков Андрій Борисович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Будівельне підприємство "Грандстрой", заступник директора
14 28 Ступін Сергій Павлович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
15 30 Федорков Микола Олексійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
Партія регіонів
1 2 Гороховой Роман Анатолійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
2 5 Суворінова Ольга Белялівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Орлинівська сільська рада, діловод
3 14 Тезіков Анатолій Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Укртелеком", керівник АТС
4 17 Мошкіна Любов Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Орлинівська сільська рада, секретар ради
5 20 Комарова Людмила Олексіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, КП "Севміськводоканал"
6 23 Дорошенко Галина Григорівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, КП "Севміськводоканал", оператор
7 29 Дранішніков Олександр Федорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ПП "Рамзор", заступник директора
Самовисування
1 3 Кузнєцов Ілля Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
2 7 Арзаматов Ленур Екремович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
3 8 Асанов Різа Ібрагімович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
4 13 Іватіна Оксана Валентинівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, МПП "Рамзор, заступник головного бухгалтера
5 15 Ясир Андрій Вікторович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, КП "Севміськовдоканал, машиніст



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"