Результати виборів депутатів ради

 Чернівецька область Глибоцький район

Йорданештська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Локовей Віктор Васильович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ "Апил"
2 2 Шапка Наталя Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Йорданештська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор
3 3 Бойку Микола Андронович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
4 4 Божеску Георгій Антонович 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Йорданештська загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель праці
5 5 Малайку Іван Георгійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
6 6 Ілюк Іван Валер’янович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
7 7 Гросу Флоаря Мірчівна 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, Ощадбанк Сторожинець, спеціаліст
8 8 Дирда Траян Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
9 9 Шкробанець Любов Маноліївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Йорданештська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель математики
10 10 Савюк Мар’яна Мірчівна 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, Йорданештська сільська рада, секретар
11 11 Малайко Віктор Костянтинович 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, приватний підприємець
12 12 Божеску Іоана Георгіївна 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт, медична сестра
13 13 Петрюк Андрій Лазарович 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Глибоцький держспецлісгосп АПК, майстер лісу
14 14 Гушулей Родіка Василівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Йорданештська загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель української мови
15 15 Костинян Андрій Георгійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
16 16 Гушулей Флорін Костянтинович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Глибоцький держспецлісгосп АПК, майстер лісу



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"